User Lock (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Other
hu: Egyéb

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím
