User Lock (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: User
jv: Panganggo

en: Other
jv: Liyané

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
