User Lock (8.x-2.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Other
ka: სხვა
