User Lock (8.x-2.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
