User Log-out (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Log out
da: Log ud

en: All users
da: Alle brugere

en: Role(s)
da: Rolle(r)

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments

en: Completed @current step of @total.
da: Trin @current af @total afsluttet.
