User Log-out (1.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: All users
hu: Minden felhasználó

en: Role(s)
hu: Szerepkörök

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: Completed @current step of @total.
hu: @total lépésből @current lépés kész.
