User Log-out (1.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Log out
it: Esci

en: All users
it: Tutti gli utenti

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
it: Si è verificato un errore durante l'esecuzione di %error_operation con parametri: @arguments

en: Completed @current step of @total.
it: Completato il passo @current su @total.
