User Log-out (1.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Log out
pt: Encerrar sessão

en: All users
pt: Todos os utilizadores

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pt: Ocorreu um erro enquanto se processava %error_operation com os argumentos: @arguments

en: Completed @current step of @total.
pt: Concluído o passo @current de @total.
