User Log-out (1.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Log out
ru: Выход

en: All users
ru: Все пользователи

en: Role(s)
ru: Роли

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments

en: Completed @current step of @total.
ru: Завершен @current шаг из @total.
