User Log-out (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Log out
sv: Logga ut

en: All users
sv: Samtliga användare

en: Role(s)
sv: Roll(er)

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments

en: Completed @current step of @total.
sv: Slutfört steg @current av @total.
