User Log-out (1.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Log out
uk: Вихід

en: All users
uk: Усі користувачі

en: Role(s)
uk: Роль(ролі)

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: Completed @current step of @total.
uk: Завершено етап @current з @total.
