User Log-out (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Log out
ca: Surt

en: All users
ca: Tots els usuaris

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: Completed @current step of @total.
ca: S'ha completat el pas @current de @total.
