User Log-out (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Log out
et: Logi välja

en: All users
et: Kõik kasutajad

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: Completed @current step of @total.
et: Lõpetatud @current sammu @total-st.
