User Log-out (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Log out
fi: Kirjaudu ulos

en: All users
fi: Kaikki käyttäjät

en: Role(s)
fi: Rooli(t)

en: Completed @current step of @total.
fi: Suoritettu @current / @total.
