User Log-out (1.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Log out
fr: Se déconnecter

en: All users
fr: Tous les utilisateurs

en: Role(s)
fr: Rôle(s)

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de %error_operation avec les arguments : @arguments

en: Completed @current step of @total.
fr: @current sur @total étape(s) terminées.
