User Log-out (1.0.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Log out
ja: ログアウト

en: Role(s)
ja: 役割

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ja: 引数の %error_operation を処理中にエラーが発生しました: @arguments

en: Completed @current step of @total.
ja: 計 @total ステップ中の @current ステップが完了。
