User Log-out (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Log out
nl: Uitloggen

en: All users
nl: Alle gebruikers

en: Role(s)
nl: Rol(len)

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: Completed @current step of @total.
nl: Stap @current van @total voltooid.
