User Log-out (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Log out
pl: Wyloguj

en: All users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: Role(s)
pl: Role

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: Completed @current step of @total.
pl: Ukończono krok @current z @total.
