User Log-out (1.0.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Log out
tr: Çıkış

en: Role(s)
tr: Rol(ler)

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments

en: Completed @current step of @total.
tr: @current / @total adım tamamlandı.
