User mailman register (1.0.0-beta2) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: updated
hy: թարմացում

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Save
hy: Պահպանել

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID
