User mailman register (1.0.0-beta2) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Approve
mg: Ekena

en: Delete
mg: Fafaina

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
