User mailman register (1.0.0-beta3) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Approve
si: අනුමත කරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Import
si: ආනයනය කරන්න
