User mailman register (1.0.0-beta4) - en to bn translation catalogue (19 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Approve
bn: অনুমোদন দিন

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: updated
bn: আপডেটকৃত

en: File
bn: ফাইল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Import
bn: আমদানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি
