User mailman register (1.0.0-beta4) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Approve
sr: Одобри

en: Delete
sr: Избриши

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: User ID
sr: ID корисника

en: Lists
sr: Листе
