User mailman register (1.0.0-beta4) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Approve
ur: منظور

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: List
ur: فہرست

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Unsubscribe
ur: رکنیت منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: updated
ur: تجدید شدہ

en: File
ur: فائل

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت
