User-Manual (1.0.0) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva
