User-Manual (1.0.0) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Revisions
cs: Revize

en: Authored by
cs: Autor

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Language settings
cs: Nastavení jazyka

en: Asc
cs: Vzestupně
