User-Manual (1.0.0) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: فهرست

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: Teaser
fa: خلاصه

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Revisions
fa: نسخه‌ها

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Create new revision
fa: ایجاد نسخه جدید

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: Language settings
fa: تنظیمات زبان

en: Asc
fa: صعودی
