User-Manual (1.0.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Revisions
fi: Versiot

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Language settings
fi: Kieliasetukset
