User-Manual (1.0.0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: Default
is: Standard

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Revisions
is: Útgávur

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Create new revision
is: Stovna nýggja útgávu

en: Language settings
is: Mál setingar
