User-Manual (1.0.0) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
