User-Manual (1.0.0) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Language settings
jv: Ngatur bāsā

en: Asc
jv: Urut Maju
