User-Manual (1.0.0) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Authored by
kk: Автор

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Language settings
kk: Тіл теңшелімдері
