User-Manual (1.0.0) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Revisions
nl: Revisies

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Language settings
nl: Taalinstellingen

en: Asc
nl: Oplopend

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: Revision translation affected
nl: Revisie beïnvloed door vertaling

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
nl: Geeft aan of de laatste wijziging van een vertaling bij de huidige revisie hoort.
