User-Manual (1.0.0) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: Language settings
pa: ਭਾਸ਼ਾ ਸੈਟਿੰਗ
