User-Manual (1.0.0) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Teaser
pl: Skrót

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Revisions
pl: Wersje

en: Authored by
pl: Autor

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Language settings
pl: Ustawienia językowe

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Revision translation affected
pl: Tłumaczenie wersji

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
pl: Informuje czy ostatnia edycja tłumaczenia należy do bieżącej wersji.
