User-Manual (1.0.0) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Sort by
se: Sirre
