User-Manual (1.0.0) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Revisions
sk: Revízie

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Language settings
sk: Jazykové nastavenia

en: Asc
sk: Vzostupne
