User-Manual (1.0.0) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Revisions
sl: Različice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Language settings
sl: Nastavitve jezika
