User-Manual (1.0.0) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Language settings
te: భాషా అమరికలు
