User-Manual (1.0.1) - en to da translation catalogue (26 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Revisions
da: Versioner

en: URL alias
da: Alternativ URL

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Create new revision
da: Opret ny version

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: Language settings
da: Sprogindstillinger

en: Asc
da: Stigende

en: Revision translation affected
da: Oversættelse af version påvirket

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
da: Angiver om den seneste ændring af en oversættelse hører til den aktuelle version.
