User-Manual (1.0.1) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Language settings
et: Keelesätted

en: Asc
et: Kasvav

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.
