User-Manual (1.0.1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Teaser
he: תקציר

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Revisions
he: גרסאות

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Language settings
he: הגדרות שפה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.
