User-Manual (1.0.1) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Teaser
hr: Mamac

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Revisions
hr: Revizije

en: URL alias
hr: URL nadimak

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Create new revision
hr: Stvori novu reviziju

en: Apply
hr: Primjeni

en: Language settings
hr: Postavke jezika

en: Asc
hr: Uzlazno
