User-Manual (1.0.1) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: URL alias
ht: alyas URL

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Asc
ht: Mont
