User-Manual (1.0.1) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Language settings
hy: Լեզուների կարգավորումներ
