User-Manual (1.0.1) - en to is translation catalogue (21 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Revisions
is: Útgáfur

en: Authored by
is: Höfundur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Apply
is: Virkja

en: Language settings
is: Tungumálastillingar
