User-Manual (1.0.1) - en to it translation catalogue (25 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: List
it: Elenco

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: View
it: Visualizza

en: Teaser
it: Anteprima

en: Created
it: Creato

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Revisions
it: Revisioni

en: URL alias
it: Alias URL

en: Authored by
it: Creato da

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Create new revision
it: Crea una nuova revisione

en: Changed
it: Modificato

en: Apply
it: Applica

en: Language settings
it: Impostazioni lingua

en: Revision translation affected
it: Traduzione della revisione interessata

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
it: Indica se l'ultima modifica di una traduzione fa riferimento alla revisione attuale.
