User-Manual (1.0.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Teaser
mg: Famintinana
