User-Manual (1.1.0) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Apply
af: Pas toe

en: Language settings
af: Taalverstellings
